O nas

GRUPA INWEST to nazwa marketingowa i zastrzeżony znak towarowy, pod którym działa aktywnie od 1996 roku grupa ogólnopolskich firm deweloperskich, zajmująca się realizacją inwestycji z segmentu budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego.

Od początku swojej działalności zrealizowaliśmy kilkadziesiąt tysięcy metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej i usługowej. Nasze inwestycje - kameralne budynki mieszkalne lub mieszkalno-usługowe oraz małe osiedla domów jednorodzinnych, charakteryzuje atrakcyjna lokalizacja oraz bardzo dobra jakość i technologia wykonania. W pracach projektowych kierujemy się przede wszystkim potrzebami klientów, dlatego stawiamy na przyjazne, funkcjonalne rozwiązania, zapewniające użytkownikom komfort i bezpieczeństwo. Połączenie tradycji z nowoczesnością sprawiają, że nasze inwestycje są jedyne w swoim rodzaju. Naszym mottem są słowa Blaise'a Pascala:

"Twój dom może zastąpić Ci cały świat. Cały świat nigdy nie zastąpi Ci domu."

STRUKTURA

Pod znakiem towarowym GRUPY INWEST działają następujące Spółki:

HM INWEST S.A.

 • Siedziba:
   ul. Solec 22
   00-410 Warszawa
 • NIP: 113-24-82-686
 • REGON: 015717427
 • Podmiot wpisany do Sądu Rejonowego 
  dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy
  pod nr KRS 0000413734
 • Kapitał zakładowy: 2 336 312,00 zł, opłacony w całości

HB INWESTOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

 • Siedziba:
   ul. Lwowska 10/26
   00-658 Warszawa
 • Biuro:
   ul. Solec 22
   00-410 Warszawa
 • NIP: 701-02-43-972
 • REGON: 142446088
 • Podmiot wpisany do Sądu Rejonowego 
  dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy
  pod nr KRS 0000441758
 • Wysokość sumy komandytowej 50 000 zł

DZIAŁALNOŚĆ

Spółki działające pod znakiem towarowym Grupy Inwest powstały w latach 1996-2000, ale ich korzeni szukać można już w początkach lat dziewięćdziesiątych. W latach 1996-2004 zajmowaliśmy się między innymi: wykonawstwem ogólnobudowlanym, działalnością deweloperską, prowadzeniem zastępstwa inwestorskiego oraz realizacją prac projektowych. 
Działania te realizowane były przede wszystkim na rynku warszawskim oraz na terenie województwa mazowieckiego i właśnie w tych lokalizacjach powstały inwestycje, którymi warto się pochwalić. Wykonywane przez nas prace, to między innymi: prowadzenie zastępstwa inwestycyjnego wraz z projektowaniem i nadzorami inwestorskimi, roboty budowlano montażowe wraz z kompleksową obsługą robót wykończeniowych oraz realizacje własnych inwestycji w ramach działań dewelopersko-budowlanych.

STRATEGIA

Dzięki sprawnie prowadzonej polityce rozwoju, wykwalifikowanej kadrze z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, dobrym projektom i odpowiednim wykonawcom Grupa Inwest, to konsorcjum firm stabilnych finansowo, o rzetelnej i ugruntowanej pozycji na rynku warszawskim. Jednocześnie pozostajemy dynamicznym deweloperem o stale rosnącym potencjale, z jasno określonymi perspektywami rozwoju. Nasze inwestycje realizowane są terminowo i zgodnie z kanonami sztuki budowlanej. Budynki charakteryzuje ciekawa i nowoczesna architektura, którą cechuje optymalizacja rozwiązań przestrzennych i funkcjonalnych.

Swoim Klientom oferujemy starannie wykończone mieszkania o wysokim standardzie technicznym, a także, w ramach zakupu, indywidualną obsługę architekta, który pomaga w dostosowaniu przestrzeni do wymagań Nabywcy.

Zawierane przez nas umowy zawsze spełniają wymogi Ustawy Deweloperskiej, Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Jesteśmy otwarci na negocjowanie z klientami warunków umowy, oferujemy także atrakcyjne, sprawdzone i bezpieczne formy finansowania zakupu mieszkań. Ściśle współpracujemy z Bankiem Millennium w kwestii korzystnej oferty kredytowej dla naszych Klientów, a także rachunków powierniczych spełniających wymogi Ustawy Deweloperskiej.

Wszystkie nasze działania podporządkowujemy wygodzie i komfortowi Klientów. Staramy się organizować obsługę w sposób kompleksowy i profesjonalny, aby szybko i skutecznie przeprowadzić wszelkie formalności w jednym miejscu i w krótkim czasie. Jest to możliwe dzięki udostępnianiu maksymalnej ilości informacji, fachowości i doświadczeniu zespołu, zarówno w zakresie sprzedaży, jak i elementów doradztwa finansowego i podatkowego, oraz zwykłej życzliwości naszych pracowników. Każdego z Klientów traktujemy indywidualnie, z jednakową dozą czasu i uwagi. Kameralny i rodzinny charakter naszej firmy zapewnia fachową, sprawną względem indywidualnych potrzeb obsługę, która jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Angażujemy się w sprawy ważne dla społeczności lokalnej na terenie realizowanych inwestycji. Chcąc wesprzeć zdolną i aktywną młodzież na warszawskiej Pradze Południe, rozpoczęliśmy współpracę z Gimnazjami i powołaliśmy Program Stypendialny.

Więcej informacji w zakładce: Program Stypendialny