NOWA INWESTYCJA WARSZAWA - BULWARY AUGUSTÓWKA2017-08-07

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu budowy i sprzedaży mieszkań w naszej nowej inwestycji przy ulicy Augustówka w dzielnicy Mokotów w Warszawie.

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją oraz dostępnymi mieszkaniami.

W poszukiwaniu unikalnych miejsc na mapie Warszawy, znaleźliśmy wyjątkowy teren położony na styku dwóch dzielnic: Mokotowa i Wilanowa. W trosce o naszych Klientów, ich poczucie estetyki postanowiliśmy zbudować budynek o nowoczesnej, minimalistycznej i funkcjonalnej architekturze w otoczeniu rozległych terenów zielonych.

Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Augustówka zaledwie 400 m od ulicy Powsińskiej, która stanowi doskonałe połączenie komunikacyjne z Centrum Warszawy. Dużym atutem jest sąsiedztwo Jeziorka Czerniakowskiego - rezerwatu przyrody oraz licznych terenów sprzyjających spacerom oraz aktywnościom sportowym. Niedaleko znajduje się również świetnie rozwinięta infrastruktura miejska: kawiarnie, restauracje, apteki, jak również Centrum Handlowe „Sadyba Best Mall” i kino Cinema City. Okolica oferuje także liczne przedszkola i szkoły oraz wiele interesujących zabytków takich jak np.: Pałac w Wilanowie. W najbliższym otoczeniu inwestycji odnajdą Państwo relaks, spokój i bezpieczeństwo, a zarazem wszystko czego potrzeba do komfortowego życia w mieście.

STRUKTURA BUDYNKU I MIESZKAŃ

  • dwa budynki mieszkalne z częścią usługową na parterze
  • IV i V kondygnacji - 152 lokale mieszkalne
  • mieszkania od 26 m2 do 81 m2: dwu-, trzy- i czteropokojowe
  • do każdego mieszkania przynależy ogródek lub balkon
  • garaż podziemny (pojedyńcze miejsca postojowe)
  • komórki lokatorskie
  • windy osobowe od poziomu -1

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej nowej inwestycji w zakładce BULWARY AUGUSTÓWKA